Úvod | Južný Novohrad

Partnerstvo Južného Novohradu

V súčasnosti má OZ PJN 53 členov, z toho je v území 27 obcí, 11 subjektov občianskeho sektora a 16 podnikateľských subjektov. Združenie je zoskupením predstaviteľov verejných a súkromných miestnych spoločensko-hospodárskych záujmov. Združenie je zložené zo subjektov verejného sektora ( záujmová skupina verejného sektora), subjektov podnikateľského sektora ( záujmová skupina podnikateľského sektora) a subjektov občianskeho sektora (záujmová skupina občianskeho sektora).

Južný Novohrad - Počet členov

0

členov Partnerstva
Južného Novohradu

Južný Novohrad - Kataster obcí

0

katastrov obcí
tvoriacich územie MAS

Južný Novohrad - Veľkosť územia

0

kilometrov
štvorcových územia

Južný Novohrad - Počet obyvateľov na území

0

obyvateľov na území

Aktuálne výzvy MAS

Pozrite si aktuálne výzvy MAS Partnerstvo Južného Novohradu.

09. Júl 2024
Aktuality z regiónu, Aktuálne výzvy MAS na predkladanie ZoNFP, Výzvy PRV

Pôdohospodárska platobná agentúra, ako poskytovateľ zastúpená miestnou akčnou skupinou Partnerstvo Južného Novohradu (ďalej len „MAS“)...

Región Južného Novohradu

Južný Novohrad je územie s kvalitnými podmienkami pre život, bývanie, prácu, vzdelávanie a voľný čas pre všetkých obyvateľov územia bez rozdielu veku, či národnosti. Návštevníci tu nájdu nezničenú prírodu, pozoruhodné pamiatky, nefalšovanú vidiecku atmosféru a spokojných, prívetivých a pohostinných obyvateľov.

Chcete vedieť viac?

Neváhajte nás kontaktovať. Čoskoro sa vám radi ozveme.

© 2024 Všetky práva vyhradené pre Partnerstvo Južného Novohradu
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.